SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesir Fenerbahçe’den kormuyor

Kırmızı-beyazlı çalıştırıcı Arslan, "Fenerbahçe ne kadar büyük olursa olsun, saygı duyuyoruz ama onlara boyun eğecek bir durumumuz yok" dedi.

Güncellenme: 15:23, 30/04/2015
Balıkesir Fenerbahçe’den kormuyor

Balıkesirspor, Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile deplasmanda yapacağı maç için Balıkesir’deki hazırlıklarını tamamladı.

Kulüp tesislerinde, Teknik Direktör Cihat Arslan yönetimindeki idman, kondisyon ve taktik ağırlıklı çalışmalarla yaklaşık iki saat sürdü. Sakatlığı bulunan Gökhan Ünal, takımdan ayrı çalıştı.

Açıklamalarda bulunan kırmızı-beyazlı ekibin teknik patronu Arslan, cumartesi günü oynayacakları zorlu bir maça çıkacaklarını vurgulayarak, “Fenerbahçe ne kadar büyük olursa olsun, saygı duyuyoruz ama onlara boyun eğecek bir durumumuz yok. Biz de oraya mücadele etmeye gidiyoruz, Balıkesir’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.

Arslan, takımın başına henüz yeni geçtiğini, buna rağmen oyunculara ısındığını dile getirdi. Disipline önem verdiğine dikkati çeken Arslan, “Bu bizim işimiz, birileri bu işi bize güvenerek veriyor. Biz de bu doğrultuda futbolculara isteklerimizi belirtiyoruz, onlardan da bunları vermelerini bekliyoruz. 2-3 gündür takımın başındayım, oyuncularla birbirimizi anlamaya başladık” diye konuştu.

Balıkesirspor kafilesi, müsabaka için cuma günü İstanbul’a hareket edecek.

Yayınlanma Tarihi:15:22,