SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aydınspor’dan şaibe önlemi: 3000 TL prim

SPOR Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta play off iddiası kalmayan Aydınspor 1923'ün yönetimi, bu hafta evlerinde seyircisiz oynayacakları Körfez İskenderunspor maçının galibiyet primini 3'er bin TL olarak açıkladı.

Güncellenme: 14:28, 28/04/2015
Aydınspor’dan şaibe önlemi: 3000 TL prim

Basın Sözcüsü Yüksel Macaroğlu, Körfez İskenderunspor’un kümede kalma mücadelesi verdiğini ve olası şaibe dedikodularının önüne geçmek için galibiyet primi belirlediklerini açıkladı. Yüksel Macaroğlu, bu konuda şunları söyledi: “Play off oynama şansımız kalmamasına rağmen, bu maçta alacağımız sonuçlar, diğer takımların kaderini belirleyecek. Camia olarak herhangi bir şabiye yer vermek istemiyoruz. Körfez İskenderun karşılaşması 7 takımı yakından ilgilendiriyor. Son maçımızı da kazanmak için sahaya çıkacağız.”

ÇERÇİOĞLU: “KONGREYE MÜDAHİL DEĞİLİM”

Aydınspor 1923’te 7-14 Mayıs tarihlerinde yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, seçim sürecini değerlendirdi. Hiçbir spor kulübüne ve sivil toplum kuruluşuna müdahale etmediğini anlatan Çerçioğlu, şöyle konuştu: “Aydınspor 1923’ün kongresine müdahil olmayacağım. Yaşanan başarısızlık için tek tek isim vermeye gerek yok. Başarısızlık bizleri de üzüyor. Çok kolay maçları kaybedip, çok zor maçları kazanan bir takım var. Bunu ben de anlamış değilim. Takım bir üst lige çıksa ben de verdiğim stat sözünü yerine getireceğim ancak durum ortada.”