SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erkekler Voleybol 1. Lig’de şampiyonluk kupasını 4’üncü defa müzesine götüren Arkas Spor’un Basın Sözcüsü Uğur Özden, başarılarının perde arkasında, “çok çalışma” olduğunu söyledi.

Büyük bütçelerle yola çıkmamalarına rağmen güçlü rakipleri geride bıraktıklarını ifade eden Uğur Özden, şunları söyledi:

“Bu imkanlarla büyük iş başardık. Kağıt üzerinde favori gösterilmesek de çok çalışarak şampiyon olduk. Takımımız terinin son damlasına kadar mücadele etti. Tam anlamıyla inancın zaferini yaşadık. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Biz zaten gönüllerin şampiyonuyuz. Kupamız İzmirli voleybolseverlere armağan olsun.”

ÖZEL ÖDÜLLERİ DE KAZANDILAR Şampiyonluğu garantileyerek çıktığı Final Etabı’ndaki son maçında Ziraat Bankası’na 3-2 yenilmesine rağmen, Adana Yüreğir Spor Salonu’ndaki ödül töreninde büyük coşku yaşayan Arkasspor’da 3 oyuncunun özel ödüllere layık görülmesi mavi beyazlı kulübün göğsünü kabarttı.

Arkasspor’da Kanadalı pasör çaprazı Gavin Schmitt ödüllere ambargo koydu. Final Etabı’nda En Değerli Oyuncu (MVP) seçilen Schmitt, aynı zamanda en iyi smaçör, en iyi servis atan ve en skorer oyuncu ödüllerini kaptı. Kübalı Marshall en iyi servis karşılayan oyuncu, Yiğit ise en iyi pasör seçildi.

Yayınlanma Tarihi:14:10,