SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye bir saldırı daha!

Rize'den dönerken takım otobüsüne ateş açılmasıyla ölümden dönen Fenerbahçe Futbol Takımı'nın ardından bu kez sarı-lacivertli kulübün Ankara şubesine döner bıçaklarıyla saldırı düzenlendi.

Güncellenme: 00:38, 25/04/2015
Fenerbahçe’ye bir saldırı daha!

Fenerbahçe Ankara Şubesi’ne kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi.

FOTOĞRAFLAR 

Akşam 20.00’da şubenin kapanıp üyelerin evlerine gitmesinin ardından ellerinde döner bıçağı ve satırlarla şubeye saldıran saldırganlara çevredekiler müdahale edemedi.

Ankara’nın en işlek caddelerinden biri olan Tunus Caddesi’nde bulunan şubeye gerçekleşen saldırıda şubenin camları kırıldı ve içeri giren saldırganlar bilgisayarları parçaladılar. Grup kaldırım taşları ile şubede bulunan tüm malzemeleri parçalarken çevrediler çok büyük korku yaşadılar.

Saldırgınlar, “Ankara’da en büyük Ankaragücü” şeklinde bağırdılar.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, Ankara şubesine yönelik saldırının bıçaklı ve satırlı şahıslar tarafından gerçekleştirildiği bildirildi.

Kulübün internet sitesinde “Kulübümüze bir çirkin saldırı daha” başlığıyla yapılan açıklamada, kapanmasının ardından bıçaklı ve satırlı şahısların şubeye saldırdığı ifade edilerek “Binanın camlarını kıran saldırganlar içerideki eşyalara da zarar verdi. Kaldırım taşlarını da sökerek şubeye girdikleri öğrenilen saldırganlar, ofisteki bilgisayarları parçaladı” denildi.

Açıklamada, Fenerbahçe Kulübü Ankara Temsilcisi Yasemin Duru’nun, FBTV’de yer alan olayla ilgili ifadelerine de yer verildi.

Fenerbahçe’ye saldırı! paylaşan: Sozcu

Yayınlanma Tarihi:21:36,