SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası’nda Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak yarı final ilk müsabakasının biletleri yarın satışa sunulacak.

Yeşil-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 28 Nisan’da, Bursa Atatürk Stadı’nda oynanacak maçın biletlerinin satışına yarın saat 14.30’da başlanacağı bildirildi.

FENERBAHÇELİLER GİREMEYECEK!

Biletler, Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana Bilet Gişesi, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı, Merinos Stadı Bilet Satış Noktası’ndan satılacak. Kişi başına alınabilecek 5 bilet hakkı sadece Bursaspor Passolig kartlarına transfer edilebilecek. Bursaspor Passolig hariç hiçbir karta bilet hakkı transfer edilemeyecek. PFDK’dan tribün kapatma cezası alan Fenerbahçe Kulübü, taraftarlarından mahrum kalacak. Sarı-lacivertli taraftarlar ise sadece Bursaspor logolu Passolig’e sahip olan kişilerin gireceği maçı tribünden izleyemeyecek. 

Kağıt bilet satışları sadece Atatürk Stadı’ndaki Passolig bilet satış gişeleri ile Merinos Stadı’ndaki noktadan yapılacak.

Maçın bilet fiyatları, VIP tribünü birinci sıra 75, 2-6’ncı sıralar 60, kapalı A-B-C ve VIP C tribünleri 30, maraton tribünü 15, kapalı kale arkası tribünü 10 ve açık kale arkası tribünü de 5 lira olarak belirlendi.

Yayınlanma Tarihi:18:20,