SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Gökhan Töre krizi

Beşiktaş'ta Gökhan Töre'nin son antrenmanda ağrı hissettiği için antrenmandan ayrıldığı açıklanmıştı ancak gurbetçi futbolcunun kendisine pas atmayan Oğuzhan Özyakup'a sinirlendiği iddia edildi.

Güncellenme: 09:28, 24/04/2015
Beşiktaş’ta Gökhan Töre krizi

amkspor.com / Ersoy Özdem

Beşiktaş’ın dünkü antrenmanında ilginç bir olay yaşandı. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik direktör Slaven Bilic yönetimindeki çalışmalanın son bölümünde çift kale maç yapıldı.

Bu taktik ağırlıklı maç sırasında Oğuzhan ile Gökhan Töre arasında ufak çaplı bir gerginlik yaşandı. Kendisine pas atmayan takım arkadaşına kızan Gökhan, mücadeleyi bıraktı. Ardından gurbetçi futbolcu sahadan çıkarak soyunma odasına yöneldi.

Zaten Gökhan’ın maçı bırakmasından 3 dakika sonra da karşılaşma sona erdi. Gökhan hakkında açıklama da gecikmedi. Siyah beyazlıların sağlık heyetinden yapılan açıklamada Gökhan Töre’nin daha önce sakatlık yaşadığı arka adalesinde ağrı hissettiği ve kendisini riske etmemek amacıyla idmanı yarıda bıraktığı dile getirildi.

Cezası sebebiyle Kasımpaşa maçında forma giyemeyen Töre’nin Karabükspor’a karşı oynayıp oynamayacağı konusunda Bilic’in kararı mrakla bekleniyor.

Screenshot_2

Yayınlanma Tarihi:09:14,