SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den taraftar sitesi 12.numara.org, Alex’in resmi instagram hesabından yaptığı açıklamaları çok sert bir dille eleştirdi. Twitter üzerinden yapılan açıklamalarda, efsane ismin söyledikleri üzerine birçok soru yöneltildi. Alex’e uyarılarda da bulunan 12.numara.org, “8 yıl boyunca yaşattığın başarıları ve aile hayatına kefiliz. Ancak yancıların hakim sürdüğü son 1 yılda değiliz. Son 1 yılda seni kimlerin kandırdığını, kullandığını, üzerinden kimlerin para kazandığını yakında açıklarız. Bu yanlış çıkışın; taraftarlarımızın kalbini kırmış, sana olan güvenimizi derinden sarsmıştır. Basketbol’da ve Futbol’da şampiyonluğa yürürken, şahsi çıkararı için Fenerbahçe’yi karıştıranların oyununa bir daha gelme.” ifadelerini kullandı.

İşte 12numara.org’un Alex hakkında attığı tweetler:

“Fenerbahçe Ülker-Maccabi maçını Ülker Sports Arena’dan izleyebildin mi? Sıkıntı ile karşılaştın mı? Fenerbahçe maçını Türkiye’de olduğun süre zarfında Şükrü Saracoğlu’ndan izleyebildin mi? Sıkıntı ile karşılaştın mı? Fenerbahçe kulübüne tesislere çekim yapmak vb. konularda resmi olarak başvuruda bulundun mu?

“FENERBAHÇE RİZE’DE SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI”

Senin yancıların kendi çıkarlarını düşünüp seni bilgilendirmemiş olabilir; Fenerbahçe Rize’de silahlı saldırıya uğradı. senin yancıların kendi çıkarlarını düşünüp seni bilgilendirmemiş olabilir; Fenerbahçe şuan LİDER. Senin yancıların kendi çıkarlarını düşünüp seni bilgilendirmemiş olabilir; Fenerbahçe Ülker FINAL-FOUR’a kaldı.

“GİZLİ ORTAKLIĞIN VAR MI?”

Keyfi kararların ile yapmak istediğin belgesel çekimini sezon sonu neden yapmıyorsun? Fenerbahçe 7’den 77’ye kenetlenmişken; bu mantıksız ve akıldışı çıkışın sebebi nedir? Türkiye’de faaliyet gösteren bir reklam şirketinde gizli ortak mısın? Futbolculuk döneminde görüşmelere katıldın mı?Beşiktaş kulübü ile görüşmenin sebebi Beşiktaş’a dostluk maçı için rakip getirmek midir? futbol takımımız ve camiamız yoluna dolu dizgin giderken Fenerbahçe’yi ve değerlerini ortaya atmak sana yakıştı mı? Şuan sayende senin üzerinden taraftarlarımıza saldırılıyor, bu yaptığından memnun musun?

“SENİ KİMLERİN KANDIRDIĞINI AÇIKLARIZ”

8 yıl boyunca yaşattığın başarıları ve aile hayatına kefiliz. Ancak yancıların hakim sürdüğü son 1 yılda değiliz. Son 1 yılda seni kimlerin kandırdığını, kullandığını, üzerinden kimlerin para kazandığını yakında açıklarız. Bu yanlış çıkışın; taraftarlarımızın kalbini kırmış, sana olan güvenimizi derinden sarsmıştır. Basketbol’da ve Futbol’da şampiyonluğa yürürken, şahsi çıkararı için Fenerbahçe’yi karıştıranların oyununa bir daha gelme.

“SON KEZ UYARIYORUZ”

12 Numara olarak, Alex’in yanındaki yancıları son kez uyarıyoruz. Fenerbahçe’yi karıştırmak adına efsanemiz Alex’i kullanır, kandırır, kendi çıkarlarınıza alet ederseniz; tüm kirli çamaşırları dökeriz. Kaale almadığımız, adam yerine koymadığımız için sessiz kaldığımız bu konuda; Fenerbahçe’yi sizlere teslim etmeyeceğiz. Alex de Souza, biran önce Türkiye’ye Fenerbahçemizin tesisleri yasakladığına dair yazısını paylaşmalıdır. Alex, en kısa sürede yaptığı açıklamada yönelttiği suçlamaları ispat etmelidir. Fenerbahçe Spor Kulübü’nü bölemeyeceksiniz. Yarıştığımız tüm kulvarlarda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

AZİZ YILDIRIM SENİ ALKIŞLAMADI MI?

Taraftarlarımız seni yuhalarken Başkanımız Aziz Yıldırım seni ayakta alkışlamadı mı? Sana sahip çıkmadı mı? taraftarlarımızın yuhalaması sonrasında Fenerbahçe’den ayrılmak istedin mi? Hertha Berlin ile anlaştın mı? Başkanımız Aziz Yıldırım, Hertha-Berlin’in verdiği paraya çıkması sonrasında mı Fenerbahçe’de kalmaya karar verdin? insanlık üzerine yorumlar yaparken, bahsettiğin “tarih silinmez” mottosunu neden kendin unutuyorsun?

Tesislere alınmadığını ya da yasaklandığına dair somut bir belge paylaşmanı tüm taraftarlar bekliyor. Kulübe başvuru yaptıysan belgeyi rahatlıkla paylaşabilirsin. Şayet başvuru yapmadan, hatta daha da ötesi yasak olmadan böyle bir açıklama yaptıysan bu korkunç bir hata olacaktır.”

Yayınlanma Tarihi:20:30,