SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor karşısında elde edilen 1-0'lık galibiyeti değerlendiren Mehmet Topal, “İkinci yarıda gerçek oyunumuzu sahaya yansıttık. Oyun disiplinini bozmadığımız zaman golü bulacağımızı biliiyoruz. Bu galibiyetle liderliğe yükseldik, kazandığımız için çok mutluyuz” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Mehmet Topal, öncelikle iki ayağının da sarılmasına açıklık getirerek, “Bir korner pozisyonunda Şamil üstüme yüklendi. Hüseyin hoca kaçırdı. Gol de yiyebilirdik ama şükürler olsun yemedik.” ifadelerini kullandı.

Ardından karşılaşmayı değerlendiren Mehmet Topal, “Mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Çok pozisyonlu bir maçtı, Bursa’yı da tebrik ederim. Stresten ilk yarı tutuk başladık ama ikinci yarı gerçek oyunumuzu sahaya yansıttık. Son dakikalarda olsa golü bulduk. Oyun disiplinini bozmadığımız zaman golü bulacağımızı biliiyoruz. Liderliğe yükseldik, şans da yanımızdaydı. Kazandığımız için çok mutluyuz.” diye konuştu.

Orta sahada normalden daha fazla mücadele ettiklerini söyleyen başarılı isim,”Orta saha oyuncuları olarak bu akşam bize daha fazla iş düştü diyebilirim. Bursaspor’un çok hızlı oyuncuları var. Onları durdurmamız gerekiyordu. Biz de elimizden geleni yapmaya çalıştık.” diyerek sözlerini noktaladı.