SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Çok zor bir deplasmanı geride bıraktık”

PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Çok zor olan Gaziantep deplasmanından net bir galibiyet aldığımız için mutluyuz" dedi.

Güncellenme: 14:18, 20/04/2015
“Çok zor bir deplasmanı geride bıraktık”

Çok zor bir deplasmanı geride bıraktıklarını vurgulayan Coşkun Zeren, şöyle konuştu: “Rakibimiz son haftalarda çok iyi bir çıkış yakalamıştı. Bu nedenle her iki takım içinde çok önemli ve kritik bir mücadeleydi. Aslında maça iyi başladık. Hemen başlarda net bir fırsat yakaladık. Pozisyonu kaçırdık ama ilk yarının genelinde rakibe fazla pozisyon vermeden soyunma odasına gittik.”

Müsabakanın 2’nci yarısında tüm oyuncularının muhteşem bir mücadele ortaya koyduğunu belirten Coşkun Zeren, şöyle devam etti: “Recep ve Eren’in sergilediği performans, bizi ayrıca mutlu etti. 3 puan aldığımız, aşağılarla arayı açtığımız için sevinçliyiz. Yukarıya daha sıkı tutunduk. Artık daha farklı hedefleri bile konuşabiliriz. İlerleyen haftalarda üst sıralardaki rakiplerimizin birbirleri ile maçları olacak. O maçların sonuçları bizim için çok önemli. Ancak öncelikli olarak biz kendi oynadığımız maçları kazanmalıyız. Bu düşünce ile her mücadeleye kazanmak için çıkacağız.”