SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor ile oynanacak kritik maç öncesi açıklamalarda bulundu. Abdurrahim Albayrak ilk hedeflerinin 4. yıldız olduğunu söylerken, seçim öncesi yönetimde olup olmayacağı konusunda birkaç gün içerisinde karar vereceğini söyledi.

Kararının birkaç gün içinde netleşeceğini belirten Albayrak, şunları söyledi:

“Şuanda seçimi düşündüğüm yok. Sadece 4. yıldıza kenetlendik. Kim gelirse gelsin bizim gibi Galatasaraylı olacak. Önemli olan şampiyon olmamız.

Ben bir karar vermedim. Birkaç gün içerisinde karar vereceğim. İrfan Aktar ile Ali Dürüst ile uzun uzun konuştuk. Nasıl birlikte bir ekip oluşturabiliriz, nasıl Galatasaray’ı kol kola ilerletebiliriz? Biz şuan 4. yıldızı almamız için çalışıyoruz.

Seçim tabi ki önemlidir. Ancak her şeyden önce şampiyon olmamız çok önemlidir. Şampiyonlar Ligi’nden alacağımız para çok önemli. Bizim için antibiyotikin ilerisinde bir şey olacağını düşünüyorum.”

“Artık bunları geride bırakmamız lazım. Trabzon’a gelenlere Trabzon halkını öcü gibi göstermenin bir faydası olacağını zannetmiyorum. Karadeniz insanı merttir, cömerttir. Onun için kimsenin bir endişesi olmasın.”