SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karadeniz ekibi, Teknik Direktör Erhan Altın yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde ter idmanı yaptı. Futbolcular antrenmanda, ısınma koşusu, kültür fizik ve pas çalışması gerçekleştirdi.

Samsun’daki hazırlıklarını tamamlayan kırmızı-beyazlı kafile, Türk Hava Yolları’na (THY) ait tarifeli uçakla Ankara aktarmalı olarak Gaziantep’e gidecek.

Kulübün Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gaziantep’e iki önemli eksikle gideceklerini söyledi.

Kart cezalısı Hasan Kılıç ve idmanda sakatlanan Galin Ivanov’un maçta forma giyemeyeceğini belirten Ateş, şöyle konuştu:

“Bu oyuncularımızın yerine hangi futbolcumuz oynarsa oynasın en iyisini yapmaya çalışacaktır. Geniş ve kaliteli bir kadroya sahibiz. Hedefi olan takımın böyle durumlarda da en iyisini yapması gerekir. Her futbolcumuza güvenimiz tam. Ligde öncelikli olarak play-off oynamak istiyoruz. Bunun için kalan 7 maçımızın 7’sini de kazanmak istiyoruz. Kalan maçlarımızı kazanmamız bizi ligde ikinciliğe de taşıyabilir ama ilk hedefimiz play-off.”