SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Fikret Orman’ın Reza Zarrab açıklaması:

“REZA BEY İYİ BİR BEŞİKTAŞLI”

“Beşiktaş’ın bugüne kadar 3 senelik süreçte herkesle temas kurmuşumdur. Dünyanın her yerine gidip, Beşiktaşlılar’la beraber oluyorum, Beşiktaş’ı temsil ediyorum. Benim işlerimden bir tanesi inşaat işidir. Yani proje geliştiricisiyim. Bu dönemde bir tane işe başlamadım, iş almadım, arazi almadım. Kendim zarar çeksem de bir tane işe girmedim. Ben Reza Bey’i tanımam. Reza Bey iyi bir Beşiktaşlı. Ben Beşiktaşlı paşaları Silivri’de ziyarete gittim. Bu benim görevim. Reza Bey suçlu mudur? Aranıyor mu bu arkadaş? Polis mi peşinde bu arkadaşın? Ben bunu saklıyor muyum? Arkadaş Beşiktaşlı, Beşiktaş Kulübü’nden loca almak istemiş, parasını ödemiş. Biz o partiye mensupmuş, o yapıya mensupmuş diye mi ayırt edeceğiz? Ne yapmışız biz, adamla görüşmüşüz. Biz kimseden yardım istememişizdir, almamışızdır. Kimseden para istemedik. En yakın dostlarımdan biri Masimov’dur, sormuştur ”Ne yapabilirim?” ben de ”Loca al” demişimdir.”

TARAFTARLARA GÖNDERME

“Bunlar gizli kapaklı işler değildir. Bizim camiamızda her dinden, her ırktan insanlar vardır. Bizim böyle bir yargılama şeyimiz yok. Bizde tek kültür vardır. Bizde pusu kültürü var. O pusuya yatıp prim sağlamak isteyenlere söylüyorum, ”Ne yapmışsınız, hangi locayı almışsınız.” Biz de bir görelim, herkes bilsin. Beşiktaş’ın mutsuzluğu üzerinden mutlu olunur mu ya? Ayıp ya… Bir mevzu olduğu zaman çıkacaklar…”

“REZA ZARRAB FENERBAHÇELİ Mİ?” SORUSUNA CEVAP

“Reza Zarrab’ın Fenerbahçeli mi?” sorusuna cevap veren Orman, “O arkadaş Beşiktaşlı olduğunu söyledi, ben de ondan öyle bir enerji aldım. Yolda birini gördüğüm zaman anlıyorum Beşiktaşlı olduğunu. Çünkü Beşiktaş başkanını görünce gözleri parlıyor” diye konuştu.

Fikret Orman’dan Reza Zarrab açıklaması! paylaşan: AMKSpor

Yayınlanma Tarihi:11:08,