SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizli’de çifte galibiyet hesabı

Denizlispor Basın Sözcüsü Ekizler, "Sahamızda oyanaycağımız Orduspor ve Manisapor maçlarını kazanırsak, her şey değişir" dedi.

Güncellenme: 13:26, 15/04/2015
Denizli’de çifte galibiyet hesabı

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’un basın sözcüsü Mehmet Ekizler, sahalarında oynayacakları Orduspor ve Manisaspor maçlarını kazandıkları takdirde ligde her şeyin değişebileceğini söyledi.

Ekizler, yaptığı açıklamada, Orduspor’un ligde kalma umutlarının haftalar öncesi tükettiğini, kendilerinin ise Manisaspor’un 3 ve Bucaspor’un 5 puan gerisinde olduğunu belirtti.

Manisaspor ile aralarındaki puan farkını kapatabileceklerini ifade eden Ekizler, şunları kaydetti: “Puan handikabımız var ama fikstür avantajı bizden yana. Hedefimiz puan cetvelinde Manisaspor’un üzerine çıkmak. Sahamızda oynayacağımız Orduspor ve Manisapor maçlarını kazanırsak, her şey değişir. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Elazığspor maçında puan ya da puanlarla dönersek ve sonraki hafta Karşıyaka maçından 3 puan aldığımız takdirde avantaj bize geçer. Bana göre düğümü ligin bitimine 2 hafta kala karşılaşacağımız Manisaspor maçı çözecek.”