SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirkol’dan şok Bilic iddiası

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in sezon sonunda görevinden ayrılma ihtimalinin yüksek olduğunu iddia etti.

Güncellenme: 14:06, 15/04/2015
Demirkol’dan şok Bilic iddiası

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in sezon sonunda görevinden ayrılma ihtimalinin yüksek olduğunu iddia etti.

NTVSpor’da yayınlanan Spor Servisi adlı programda değerlendirmelerde bulunan Demirkol, “Bilic, sezon sonu gidecek gibi duruyor ve bu beni üzüyor. Arsene Wenger ve diğer örnekleri hep veriyoruz. Başarısız olursan gidersin ama Beşiktaş’taki durum farklı bir durum, Beşiktaş’taki durum kurulum aşamasıdır.” dedi.

“BEŞİKTAŞ BU KURALI NASIL KABUL EDER?”

Beşiktaş’ın yeni yabancı kuralını kabul etmesini de eleştiren Demirkol, “Bilic bu takımı şampiyon yapamazsa olacakları Beşiktaş Yönetimi biliyor ancak sorunun temelinde Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon uygulanacak olan yabancı kuralını kabul etmesi yatıyor. Bilic ve ekibi yerli kadrosunu kurmuş, yatırımını ona göre yapmış ancak birden yabancı kuralı değişiyor ve Beşiktaş Yönetimi de bu durumu kabul ediyor, inanılır gibi bir durum değil.” şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım hakkında şok yorum paylaşan: AMKSpor

Yayınlanma Tarihi:13:49,