SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Reza Zarrab iddiası!

17 Aralık'ta düzenlenen Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu'nda gözaltına alınan İranlı işadamı Reza Zarrab'ın Beşiktaş kulübüne üye olacağı iddia edildi.

Güncellenme: 16:09, 14/04/2015
Beşiktaş’ta Reza Zarrab iddiası!

AMKSPOR ÖZEL | Alican Özcan

17 Aralık operasyonunda gözaltına alınan İranlı ünlü işadamı Reza Zarrab’ın Beşiktaş Kulübü’ne üye olacağı iddiası kamuoyuna bomba gibi düştü.

AKP hükümetine yakınlığı ile bilinen İranlı işadamının geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kulübü’nün tesislerine giderek başkan Fikret Orman’la yemek yediği ve kulübe üye olmaya hazırlandığı iddia edildi.

Konuyla ilgili AMK SPOR Gazetesi’ne konuşan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Daha önce hiç kulağıma gelmedi” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Zarrab’ın Beşiktaş’ın yeni yapılan Vodafone Arena Stadı’ndan loca alacağı öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi olan Reza Zarrab, 17 Aralık 2014’te “Rüşvet ve Yolsuzluk” operasyonu kapsamında Kanlıca'daki yalısında gözaltına alınmıştı.

Beşiktaş Kulübü’ne üye olmak için gerekli belgeler;

1 adet Noter’den tasdikli Nüfus Cüzdanı Sureti (veya vukuatlı nüfus örneği) 1 adet ikamet edilen Mahalle Muhtarlığı’ndan alınmış İkametgah Belgesi, 1 adet Savcılık’tan Adli Sicil Belgesi, (veya E-Devlet sisteminden alınan Adli Sicil Belgesi) 4 adet renkli ve son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf,

Yayınlanma Tarihi:15:46,