SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım Fenerbahçe taraftarını çıldırttı!

Aziz Yıldırım'ın Alex'ten 'bahse konu oyuncu' şeklinde söz etmesi, Fenerbahçe taraftarlarının büyük tepkisine yol açtı.

Güncellenme: 00:28, 14/04/2015
Aziz Yıldırım Fenerbahçe taraftarını çıldırttı!

AMK SPOR HABER DETAY 

Fenerbahçeli taraftarları sabahtan saran Alex de Souza heyecanı, gece saat 23 sularında kasıp kavurdu.

İstanbul’a doğru yolan çıkan Alex de Souza’nın eşi sosyal medyada “İstanbul’a geliyoruz” şeklinde mesaj paylaşınca taraftarlar gece Atatürk Havalimanı’na akın etti. Onlarca taraftarın karşıladığı Alex etrafına gülücüklerle birlikte imza dağıttı. Taraftar efsaneleri Alex’i görebilmek için birbiriyle yarıştı.

ALEX DE SOUZA İSTANBUL’DA

Sarı-lacivertli kulüpten olaylı bir şekilde ayrılan Brezilyalı futbolcunun İstanbul’a ayak basmasının ardından Fenerbahçe Kulübü Aziz Yıldırım’dan flaş bir açıklama geldi.

BAHSE KONU OLAN OYUNCU…

Fenerbahçe Kulübü’nün basında çıkan “Aziz Yıldırım jübile için 1 milyon dolar istedi” şeklinde çıkan haberleri yalanlaması, Alex’in İstanbul’a ayak basmasıyla aynı saate denk geldi!

AZİZ YILDIRIM’DAN ALEX AÇIKLAMASI

Sarı-lacivertli taraftarlar Alex mutluluğu yaşarken, Aziz Yıldırım’ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla şok oldu! Yıldırım haberi yalanlarken, Alex de Souza ismini bir kez geçirdi ve sonrasında Brezilyalı futbolcudan “bahse konu oyuncu” söz etti. Bu açıklama taraftarların büyük tepkisine yol açtı.

TARAFTARLARIN TEPKİSİ

Fenerbahçe taraftarlarının Twitter’da gösterdiği bazı tepkiler şöyle;

@enessss10 Gün gelir sen bahse konu olan başkan olarak anılırsın ama Alex efsane olarak kalmaya devam eder küçük hesaplar peşinde koşan büyük başkan :)

@CansuKarataas “Bahse konu olan oyuncu” ne demek ya baskan gibi

@LefterdeAlex 8 Sene hizmet etmiş, kırmadığı rekor kalmamış futbolcuya ” bahse konu olan futbolcu” diyerek haber yapan bir başkana sahibiz.

@berrakGFB06 Bahse konu olan oyuncu değil KAPTAN!

@sibelakinn Camianda efsane olabilecek tek adamdan bahsederken “bahse konu olan oyuncu…” Aziz Yıldırım’daki ne Alex kompleksiymis arkadaş

@_Bin9yuz7 O bahse konu olan oyuncu bu takım için neler yaptı, bir jübile yaptırmak gururuna bu kadar mı zor geliyor başkan!

@OzgunOnderDogan 1 ay para alamadı diye şikayet eden adama susup heykeli dikilen adamla uğraşıyorsun ya ne diyim..Bahse konu olan oyuncuymuş. Peh @Fenerbahce

@byztblgn Bahse konu olan oyuncu.. Alex Türkiye jubilesini Arena’da bizim takımla yapsın. Bizim efsanelerde olsun o maçta.

@onlyfenerbahcem Bahse konu olan oyuncu > Aziz Yıldırım

@acantab_7 Bahse konu olan oyuncu= Dönemin başbakanı…

@savasb_ sahalarda ender görülen bir gol kadıköy’de görülüyor bahse konu olan oyuncu sambayı yapıyor

Yayınlanma Tarihi:00:25,