SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe tarihine altın harflerle adını yazdıran efsane Alex de Souza, eşiyle birlikte İstanbul’a geldi. Sarı-lacivertli formadan büyük olaylarla kopan Brezilyalı’yı Atatürk Havalimanı’nda onlarca taraftar karşıladı.

Uçağı günün son saatlerinde havalimanına inen Alex de Souza’yı taraftarlar yalnız bırakmadı. Alex ve eşi taraftarların ilgisi karşısında mutlu olduğu gözlenirken, bol bol imza attığı ve fotoğraf çektirdi.

Fenerbahçe’nin efsane sambacısının eşi Daiane Mauad, dün twitter üzerinden paylaştığı mesajında İstanbul’a geldiklerini belirtmiş ve Alex De Souza ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşmıştı. Daiane Mauad, söz konusu görsele ‘İstanbul’a geliyoruz’ mesajı eklemişti.

Alex de Souza’nın İstanbul’a belgesel için geldiği öğrenilirken, Fenerbahçe-Bursaspor maçını Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan izleyip izlemeyeceği hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

YOĞUN İLGİ NEDENİYLE TUVALETE SAKLANMAK ZORUNDA KALDI!

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla saat 22.00’de Sao Paulo’dan İstanbul’a gelen Alex De Souza’ya Atatürk Havalimanı’nda yoğun ilgi vardı. Pasaport kontrolünün ardından hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan Alex, kendisine ilgi yoğunlaşınca tuvalete saklandı.

28797187

CCfd4UlWgAEs6gH

CCfuN1CVIAALvGQ

Yayınlanma Tarihi:23:42,