SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atiba Beşiktaş’tan ayrılıyor

Devre arasında sözleşme yenilemeyen Kanadalı futbolcu Atiba, siyah beyazlı takımdaki kariyerini noktalamaya hazırlanıyor. Özellikle Hollanda'dan bazı kulüpler ile menajeri aracılığı ile temasa geçen Kanadalı oyuncu, istediği şartları sağlaması durumda futbol hayatına Hollanda'da devam edecek.

Güncellenme: 14:45, 13/04/2015
Atiba Beşiktaş’tan ayrılıyor

Son iki sezondur Beşiktaş forması giyen Atiba Hutchinson’ın mukavelesi haziran ayında tamalanacak. Bir süre önce sözleşmesini uzatmak için yönetim ile görüşen 32 yaşındaki oyuncu, kendisine yapılan tekliften memnun kalmamıştı. Yönetimin 1 artı 1 yıllık son teklifinde israr etmesi, Atiba’nın ise 3 yıllık kontrat talebi temasları tıkanmasına neden oldu.

Bu gelişme üzerine siyah beyazlı futbol komitesi beklemeye geçti ve Atiba’ya yeni bir teklif sunmadı. Aradan geçen üç aylık dönemde tecrübeli oyuncu farklı kulüpler ile görüşmeye başladı. Özellikle Hollanda’dan bazı kulüpler ile menajeri aracılığı ile temasa geçen Kanadalı oyuncu, istediği şartları sağlaması durumda futbol hayatına Hollanda’da devam edecek.

Önümüzdeki günlerde yönetimin Atiba ile yeniden masaya oturması beklenmezken, Kanadalı futbolcunun sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılması yüksek ihtimal olarak görülüyor.

Ntvspor

Yayınlanma Tarihi:14:44,