SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ryan Giggs kardeşinden özür diledi

Kardeşinin eşiyle 8 yıl birlikte olduğu ortaya çıkan Manchester United'ın efsane isminin, skandalın ortaya çıkmasından 4 yıl sonra özür diledi.

Güncellenme: 07:51, 10/04/2015
Ryan Giggs kardeşinden özür diledi

Manchester United’ın sembol isimlerinden Ryan Giggs’in, bir dönem eşi Natasha ile birlikte olduğu için kardeşi Rhodri Giggs’den özür diledi.

1990-2014 yılları arasında Manchester United forması giyen ve kulübün efsane isimlerinden birisi haline gelen Giggs’in kardeşi Rhodri’nin eşi Natasha ile 8 yıl ilişki yaşadığı ortaya çıkınca İngiltere’de büyük olay olmuştu.

İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden The Sun, skandalın ortaya çıkmasından dört yıl sonra Ryan Giggs’in kendisinden üç yaş küçük olan kardeşini arayarak durumu düzeltmeye çalıştığını ve özür dilediğini öne sürdü.

Haberde Giggs’e yakın bir kaynağın şu sözlerine yer verildi: “Ryan, birkaç hafta önce durup dururken Rhodri’yi aradı. Rhodri uzun süre önce taşınmış ve Ryan ile hiç temasa geçmemişti ve ona çok kızgındı.”

Rhodri ile Natasha 2010 yazında dünyaevine girmiş, ancak çift skandalın ortaya çıkmasının ardından 2013 yılında boşanmıştı. Natasha, Rhodri ile evliyken Ryan Giggs’den bir çocuk aldırdığını da açıklamıştı.