SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonluk yarışında kayba tahammülü olmayan Beşiktaş, geçtiğimiz hafta İstanbul Başakşehir karşısında hiç beklemediği bir puan kaybı yaşadı.

Zirve yarışında Galatasaray'ın 3, Fenerbahçe'nin ise 1 puan gerisine düşerek üçüncü sıraya gerileyen Siyah-Beyazlılar'da duruma el atan Başkan Fikret Orman, şampiyonluk yarışından kopmamak adına bir dizi kararlar aldı.

Son 8 haftada oyuncuların moral ve motivasyonunun bozulmamasını isteyen Orman, birbirinden önemli tedbirler içeren listesini kulüp bünyesinde bulunan herkese açıkladı.

İşte Fikret Orman'ın getirdiği yasaklar;

1- Takım yöneticileri, sadece Beşiktaş ile alakalı açıklama yapacak. Rakipler, Türkiye Futbol Federasyonu ve hakemler konusunda asla konuşulmayacak.

2- Takımdaki geleceği sürekli medyanın gündemini işgal eden Hırvat hoca Slaven Bilic ile yönetim kanadı, medya önünde hiçbir şekilde açıklama yapmayacak.

3- Kadroda olsun ya da olmasın, futbolcular maç sonu sadece oynanan maçla alakalı sorulara cevap verecek. Hiç kimse bu çerçevenin dışına çıkan söylemlerde bulunmayacak.

4- Takım bünyesinde bulunan herkes, özel yaşantısına eskisinden daha çok özen gösterecek. Kulüp içi disiplin talimatlarının dışına hiçbir bahaneyle çıkılmayacak.

5- Antrenmanlarda ya da kamp döneminde teknik heyet ve futbolcuların birinci dereceden yakınları dahil olmak üzere tesislere misafir kesinlikle kabul edilmeyecek.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:09:52,