SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United – Manchester City arasında oynanacak olan efsanevi Manchester derbisine günler kala, iki takımın yıldız oyuncuları Sergio Agüero ve Radamel Falcao dev maçın provasını yaptı.

Sergio Agüero ve Radamel Falcao karşı karşıyaQ paylaşan: AMKSpor

İki Güney Amerikalı yıldız, dünyanın en önemli derbilerinden biri olan Manchester derbisinin birkaç gün öncesinde kırmızı ve mavi formalar giyinmiş yaklaşık yüz taraftar önünde yeteneklerini sergiledi ve kafa kafaya mücadele etti.

İki yıldızın özel tasarlanmış, kare şeklinde bir sahada çıktığı karşılaşmada taraftarlar kontrolünde açılıp kapanan kapılara sahip dört kale yer aldı. Oyuncuları tüm dikkatleriyle oyuna kilitlenmeye zorlayan müthiş müsabaka, iki yıldızın üst düzey tekniğini de test etmelerine imkan tanıdı. Bir kale açılırken diğerinin kapandığı bu yeni futbol stilinde, Güney Amerikalı yıldızlar, bütün yeteneklerini taraftarlar önünde kıyasıya sergiledi.

Agüero'nun hızı ve çevikliği, Falcao'nun gücü ve bitmek bilmeyen temposuyla dengelendi. Futbolseverler, bu nefes kesen mücadeleyi heyecanla izlediler.

Yayınlanma Tarihi:15:01,