SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Liverpool takımında sergilediği performans ile ağır eleştirilere maruz kalan İtalyan golcü Mario Balotelli, İngiltere’de yine gündeme oturdu.

Hasta olduğu gerekçesiyle İngiltere Federasyon Kupası çeyrek finalinde Blackburn Rovers ile oynanan maçta takımını yalnız bırakan Balotelli, tepki ile karşılanmıştı. Konu ile ilgili yorum yapan eski futbolcu Robbie Savage “Federasyon Kupası çeyrek finalinde oynayamamak “acınası” değil mi? Ne kadar hasta olduğunu bilmiyorum ama kendini biraz kötü hissediyorsun diye böyle bir maçı kaçırmak saçmalık” diyerek İtalyan golcünün gerçekten hasta olduğuna inanmadığını ima etmişti.

Yapılan her eleştiriye mutlaka bir cevabı olan Balotelli de bu yoruma karşılık vermekte gecikmedi. İtalyan yıldız, hasta olduğuna inanmayanlara Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile yanıt verdi. Ateşini gösteren bir fotoğraf paylaşan Balotelli, “Hiçbir şey takımımı izlememe engel olamaz. Bu kez neden oynayamadığımı biliyorsunuz en azından” diyerek eleştirileri belge ile çürüttü.

balotelli3GTNJGL

Yayınlanma Tarihi:13:29,