SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Herkesin lanetlediği bir olay”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, (Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırı) "Hiç kimsenin tasvip etmediği, hiç kimsenin hoşuna gitmeyen çirkin bir şey" dedi.

Güncellenme: 13:17, 08/04/2015
“Herkesin lanetlediği bir olay”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili olarak, “Hiç kimsenin tasvip etmediği, hiç kimsenin hoşuna gitmeyen çirkin bir şey” dedi.

Terim, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin (TÜFAD) 50. yıl etkinlikleri kapsamında Manavgat ilçesindeki bir otelde düzenlenen “TÜFAD Genel Merkez ve Şube Başkanları Toplantısı”na katıldı.

Basın kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından gazetecilerin Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili sorusunu yanıtlayan Terim, “Tabii ki tasvip etmek mümkün değil. Hiç hoş bir şey değil. Hiç kimsenin tasvip etmediği, hiç kimsenin hoşuna gitmeyen çirkin bir şey. İnşallah bir daha böyle şeyler görmeyiz. Geçmiş olsun dileklerini söyledik. Herkesin lanetlediği bir olay” diye konuştu.

Terim, açıklamasının ardından otel müşterileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Toplantıya ayrıca, TÜFAD Başkanı İsmail Dilber, onursal başkan Özkan Sümer ile şube başkanları katıldı.

Yayınlanma Tarihi:13:14,