SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo da ‘geçmiş olsun’ dedi

Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, olayı duyar duymaz Portekizli vatandaşı Meireles'i aradı. Ronaldo "Geçmiş olsun" dileklerini iletirken ikili telefonda uzun süre konuştu.

Güncellenme: 10:44, 06/04/2015
Ronaldo da ‘geçmiş olsun’ dedi

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı kısa sürede haber kanallarıyla tüm dünyaya yayıldı. Sarı-lacivertli takımda forma giyen yabancı futbolcuların yakın arkadaşları da hemen telefona sarıldı. Bunlardan biri de Raul Meireles’in vatandaşı dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo’ydu. Real Madrid’in yıldızı haberi duyar duymaz Meireles’i aradı. Ronaldo, vatandaşı Meireles’i İstanbul’da yakalayabildi. O sırada F.Bahçeli futbolcunun yanında başkan Aziz Yıldırım da vardı. Ronaldo, Meireles aracılığıyla Yıldırım’a da “Geçmiş olsun” mesajını iletti.

10 DAKİKA GÖRÜŞTÜLER Ronaldo ile Meireles uzun süre olay hakkında görüştü. Sarı-lacivertli oyuncu, vatandaşına saldırı anını ve sonrasında otobüste yaşananları detaylarıyla anlattı. Real Madridli yıldızın, futbolun içine silahların karışmasından dolayı bir hayli üzgün olduğu belirtildi. Cristiano Ronaldo, Meireles’ten başta tüm takım olmak üzere Fenerbahçe camiasına “Geçmiş olsun” dileklerini iletmesini istedi.

Sabah