SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Michael Jordan ve Bugs Bunny yine birarada

Michael Jordan ve Bugs Bunny’nin mükemmel birlikteliği, 1992’de Jordan Brand TV reklamı için bir araya geldiklerinde tüm dünyayı kasıp kavurmuştu. Bu iki dünyaca ünlü ikon 23 yıl, altı şampiyonluk ve galaksiler arası çizgi film dünyasından sayısız tehdide sahne olan dostluklarını tüm dünyanın görmesine izin verdi.

Güncellenme: 13:53, 06/04/2015
Michael Jordan ve Bugs Bunny yine birarada

Bugün, Jordan Brand'in dostu ve spor medyasının efsane ismi Ahmed Rashad, Looney Tunes yıldızı Bugs Bunny ile bir araya gelerek Jordan ve Jordan Brand ile yaptığı son ortaklık hakkında konuştu. Bugs, Jordan ile aralarındaki uzun soluklu ilişkiyi anlattı ve en unutulmaz maceralarından bazıları hakkında bilgi verdi.

Jordan Brand yıldönümü ürününü satışa çıkaracak erkekler için Air Jordan 1 Mid “Hare” ve kızlar için Air Jordan 1 Mid “Lola”.

Alçak tavşan Bugs’la özdeşleşen havuçtan ilham alınarak çok renkli diller ile sıralanmış ayakkabının beyaz ve gri renkteki üst kısmıyla Air Jordan 1 Mid ‘Hare’ye oyuncu, bir onaylama işareti verir. Topuğun üzerindeki ‘Hare’ yazısının yanı sıra ikonik Hare Jordan şekli ayakkabı dilini süsler.

‘Lola’ versiyonu, açık pembe vurgularla birlikte pırıltılı ayakkabı diline eşlik ederek Bugs’ın enerjik eşine itibar katar. Dekoratif Hare Jordan şekli, pembe cila ve nane yeşili ayakkabının dilinde sergilenir.

222