SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ve Beşiktaş’la amansız bir şampiyonluk yarışı veren Fenerbahçe’de bir yandan da seçim hareketliliği hız kazandı. Ocak ayındaki divan kurulu toplantısında adaylığını açıklayan Başkan Aziz Yıldırım da liste çalışmalarına başladı.

Sarı-Lacivertli kulübün patronu, geçtiğimiz çarşamba akşamı Todori Tesisleri’nde aralarında camianın önemli isimlerinin de bulunduğu kulüp üyelerine bir yemek verdi. Yıldırım burada daha önce açıkladığı ve önümüzdeki 3 yılı kapsayan projelerini detaylı şekilde aktardı. Kongre öncesi üyelerin nabzını yoklayarak güven tazeleyen Yıldırım liste çalışmalarıyla ilgili de bilgi verdi.

DİNAMİK BİR KADRO KURACAK

Öte yandan Yıldırım’ın kurmayı planladığı yeni yönetim kurulunda yer vermeyi düşündüğü iki isim de belli oldu. Daha önce çeşitli defalar kulüp yönetiminde yer alan son olarak 2012 yılında yapılan kongrede yönetim dışında kalmayı tercih eden Nihat Özdemir ve Murat Özaydınlı’nın yeni yönetimde de yer alacakları öğrenildi. Dinamik bir yönetim kurmayı planlayan Yıldırım’ın listesinde sürpriz isimler de yer alabilir.

Bugün