SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon’un Sürmene ilçesinde şok olay

Fenerbahçe kafilesi, 5-1'lik galibiyetin ardından Rize'den Trabzon'a dönerken, sarı-lacivertli takım otobüsüne silah saldırı düzenlendi.

Güncellenme: 08:56, 05/04/2015
Trabzon’un Sürmene ilçesinde şok olay

Fenerbahçe kafilesi, 5-1’lik galibiyetin ardından Rize’den Trabzon’a dönerken, sarı-lacivertli takım otobüsüne silah saldırı düzenlendi.

DETAY_23

Sarı-lacivertli takımın dönüş yolculuğunda yaşanan bu şok olay sonrasında otobüs hemen durdu ve emniyet yetkilileri otobüste ve etrafta incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından emniyet yetkilileri, Fenerbahçe kafilesine pompalı silahla saldırı düzenlendiğini bildirdi. Öte yandan bu silahlı saldırı sırasında, Fenerbahçe takım otobüsünün şöförünun yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Emniyet yetkilileri, yaşanan olayın ardından Fenerbahçe kafilesi için zırhlı bir araç talebinde bulundu.

poanlarlrl

Fenerbahçe takım otobüsüne silahlı saldırı paylaşan: Sozcu

DETAY-24

Saldırı sonrası Fenerbahçe otobüsünün camı önden ve yandan kırıldı

Özellikle burun bölgesinden ciddi yara alan ve kan fışkıran şoför, direksiyon kontrolünü kaybetmek üzere iken, otobüsün içinde bulunan Fenerbahçe Kulübü’nün güvenlik görevlileri hemen direksiyona tutarak otobüsün yoldan çıkmasını önledi. Bu sırada otobüsün bir köprünün üzerinden geçmekte olduğu, dolayısıyla yapılan bu müdahalenin otobüsün köprüden uçmasını önlediği öğrenildi. Otobüsün yol kenarına çekilmesinin ardından takım otobüsünde bulunan doktorlar şoföre müdahale ederek kanı durdurmaya çalıştı. Ancak burunda oluşan ciddi yara nedeniyle kan durmadı ve bu kez ağzından kan geldi. Şoför bunun üzerine hastaneye kaldırıldı.

DETAY-25

DETAY-1

DETAY-2

Yayınlanma Tarihi:22:33,