SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Herkesin hesabı başka”

Türkiye Basketbol Ligi'nde TOFAŞ'ı mağlup eden Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Güncellenme: 18:51, 04/04/2015
“Herkesin hesabı başka”

Türkiye Basketbol Ligi’nde TOFAŞ’ı mağlup eden Pınar Karşıyaka’nın başantrenörü Ufuk Sarıca önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Sarıca, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, tamamen lige döndükleri dönemde Trabzonspor Medical Park galibiyetinin ardından TOFAŞ’ı da yendiklerini belirtti.

Normal sezonun bitmesine 5 maç kaldığını hatırlatan Sarıca, şöyle konuştu:

“Önemli bir galibiyet aldık. Ligde herkesin başka hesapları var, biz de kendi hesaplarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Cemal Nalga’nın olmadığı bir dönemde böyle galibiyetler almak bizim önemli. Haftaya Darüşşafaka Doğuş’la karşılaşacağız, yukarı sıra hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz.” Sarıca, sakatlığı bulunan Cemal Nalga’nın önümüzdeki hafta oynayabileceğini sözlerine ekledi.

TOFAŞ CEPHESİ

TOFAŞ Başantrenörü Ilias Zouros ise Pınar Karşıyaka’yı tebrik ederek, rakiplerinin galibiyeti hak ettiğini söyledi.

Pınar Karşıyaka ligde ve Eurocup’ta başarılı sonuçlar aldığını kaydeden Zouros, şöyle konuştu:

“Maç içinde konsantrasyonumuzu kaybettik ve özellikle ilk yarıda çok fazla top kaybı yaptık. Hücum ribaundlarından çok sayı yedik. Detaylar farkı yarattı. Önümüzde 5 maç var, her müsabaka savaşacağız. Pınar Karşıyaka’ya başarılar diliyorum ayrıca böyle bir atmosferde maça çıkmaktan her zaman zev