SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Körüm ama Bilic’ten iyi görüyorum”

Turkcell Sesi Görenler Ligi başlarken, İsgör takımının oyuncuları açıklamalarda bulundu. Murat ise Beşiktaş'ın hocası Bilic'i bu sözlerle eleştirdi!

Güncellenme: 13:26, 03/04/2015
“Körüm ama Bilic’ten iyi görüyorum”

Turkcell Sesi Görenler Ligi başlarken, İsgör takımının oyuncuları Akşam Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Duygu dolu mesajlar veren kaptan Ali: “Biz rüyaları da sesli görüyoruz. Şampiyonluk rüyasında da o sesleri ve uğultuyu duyuyorum. Ama asıl amacımız işe yaramaz her şeye ‘kör’ denilen toplumdaki algıyı değiştirmek.” dedi.

8 yaşındayken elinde patlayan dinamit nedeniyle hem sol elinin 3 parmağını hem de gözlerini kaybeden Murat, “Bilic, iyi antrenör ama iyi teknik direktör değil. Ben görmediğim halde F.Bahçe maçında Demba Ba’nın döküldüğünü hissediyorum ama o oyunda tutuyor. Ben Beşiktaşlıyım. İnönü yıkılmadan önce maçlara gidiyordum ama şimdi Olimpiyat çok uzak ve karışık geliyor gidemiyorum. Beşiktaş bu sene şampiyon olur mu? Bilic, Bilic’lik yapmazsa olur. Yani ben şöyle bir şey söyleyeyim. Bilic’in çok iyi bir antrenör olduğuna inanıyorum ama çok iyi bir teknik direktör olduğuna inanmıyorum. Maç esnasında maçı iyi okuyamadığını düşünüyorum.” dedi.

KUMANDAYI FIRLATTIM

“Biz F.Bahçe maçında mesela görmediğim halde, radyodan dinlediğim halde, Demba Ba’nın döküldüğünü hissettiğim halde o Demba Ba’yı oyundan çıkartmıyor. Tabi Demba Ba’yı da çok severim, o ayrı. Ama seviyorsun diye kötü oynayan futbolcuyu da illa sahada tutamazsın. Tek dileğimiz şampiyonluk. F.Bahçe maçında delirdim. 89. dakikada gol kaçırdıktan sonra 90. dakikada gol yemek. Delirdim, kumandayı atmışım. Allah’tan kanepeye denk gelmiş de kırılmamış.”

TÖRE, ROBBEN’DEN İYİ OLABİLİR

Beşiktaş’ta en çok beğendim futbolcu Gökhan Töre. Zaten oynadığı zaman tek başına maç alıyor. Tabi topu biraz ezmese ayağında daha güzel olacak. Dünyada mevkisi bakımından 1 numara Robben, ikinci de Gökhan Töre gelir benim için. Topu ezmezse Robben’den bile daha iyi olabilir. Tamam çok top kaptırıyor, çok eziyor ama yine de bakıyoruz son saniyeye kadar gol atmaya, attırmaya çalışıyor.”

Akşam

Yayınlanma Tarihi:13:25,