SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre’den evlilik adımı

Genç kızların peşinden koştuğu Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, evlilik kararı aldı. Ünlü yıldız, 4 yıldır aşk yaşadığı Brezilyalı sevgilisine önceki gün tek taş pırlanta yüzük siparişi verdi.

Güncellenme: 10:42, 02/04/2015
Gökhan Töre’den evlilik adımı

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre, evlilik için hazırlıklara başladı. Genç kızların ve birçok ünlü güzelin peşinden koştuğu Beşiktaşlı yıldız, önceki gün Brezilyalı sevgilisi Sophia Alexia ile Akmerkez’de objektiflere takıldı. Yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğu Sophia ile aynı evde yaşayan Töre, sevgilisiyle Akmerkez’in üst katındaki bir mücevher mağazasına gitti.

LİGİN BİTMESİYLE DÜĞÜN OLACAK

Önce mağazada saatleri inceleyen Sophia Alexia ile Gökhan Töre, ardından da katalogdan tek taş pırlanta yüzükleri incelemeye başladı. Brezilyalı güzel, mağazadaki tek taş yüzükleri de denerken Töre aşkıyla yakından ilgilendi. Katalogdan Sophia için bir tek taş yüzük seçen Beşiktaşlı yıldız, yüzüğün siparişini verdi. Böylece sevgilisiyle evlenme kararı aldığı ortaya çıkan Gökhan Töre, mağazadan da Brezilyalı güzelle el ele çıktı. Beşiktaşlı yıldızın, ligin sona ermesinin ardından nikah masasına oturmayı planladığı da dedikodular arasında…

Takvim