SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor’da Kulüp Başkanı Bayram Akgül taraftarlarla bir araya gelerek sohbet ederken, “Adanaspor yalnızlaştırılmak isteniyor” dedi.

Osman Yereşen Tesisleri’ne turuncu beyazlı takımın taraftarlarını davet eden Başkan Akgül, sohbet sırasında şunları söyledi:

“Maalesef sürekli benimle taraftar arasında sorun olduğu söylendi. Sezon başında yaptığım bir çağrı vardı zaten. Bugüne kadar benim taraftarla hiç problemim olmadı. 6 sene önce yaptığımız bir yürüyüş ile ilgili bile yanlış anlamalar olmuş. Birçok konu aydınlığa kavuştu. Sorunlar giderildi. Bu şehirde Adanaspor’u tek başıma götürmeye çalışıyorum. Maalesef Bayram Akgül ve Adanaspor yalnızlaştırılmak isteniyor. O kişilere cevabı büyük taraftarımız tribünleri doldurarak verecek.”

TAKIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ

Adanaspor, pazar günü sahasında oynayacağı Denizlispor maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Sorumlu Eyüp Arın nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların neşeli olduğu gözlendi. Zorlu maçın taktik çalışmasını yapan takımda sakat ve cezalı oyuncu bulunmadığı bildirildi.

BİLET FİYATLARI

Adanaspor’un sahasında Denizlispor ile oynayacağı maçın bilet fiyatları da belli oldu. Buna göre biletler, kale arkası 5, maraton 7.5 , kapalı alt 10, kapalı üst 15 TL olarak satışa sunulacak.