SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın kabusu yeniden hortladı!

Beşiktaş'ın yıllardır yakasını kurtaramadığı sakatlık belası yine hortladı. İdmanda kasığında ağrı hisseden Tolgay Arslan'ın sol kasığında 1. derece yırtık tespit edildi.

Güncellenme: 10:10, 01/04/2015
Beşiktaş’ın kabusu yeniden hortladı!

ERSOY ÖZDEM / AMK

Demba Ba, Jose Sosa, Atiba, Mustafa Pektemek, Cenk Tosun, Cenk Gönen, Tolga Zengin, Ersan Gülüm, Sivok, Ramon Motta, İsmail Köybaşı, Serdar Kurtuluş, Necip Uysal, Veli Kavlak, Oğuzhan Özyakup, Kerim Frei, yeni transferler Opare ile 90 dakika bile oynayamayan Miloseviç ve Tolgay Arslan… Beşiktaş’ın kadrosunu yazmıyoruz. Siyah beyazlıların bu sezon sakatlıklar nedeniyle en az bir maç kaçıran futbolcuların tam listesini okudunuz. Bu sezon 25 kişilik takım kadrosundaki 18 futbolcu sakatlık yaşamıştı, buna son olarak Tolgay Arslan da eklendi.

Önceki gün yapılan idmanda sol kasık bölgesinde hissettiği ağrı nedeniyle MR’ı çekilen gurbetçi oyuncuda 1. derece yırtık tespit edildi. Tedavisine başlanan oyuncunun Başakşehir maçında kesin olarak oynayamayacağı belirtildi. Yıldız futbolcunun Kasımpaşa karşılaşmasında sahalara dönmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta da Mustafa Pektemek’in idmanda ayak parmağı kırılmış, yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.