SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bahadır ÇOKİŞLER

Galatasaray’da yeni başkan 23 Mayıs’ta yapılacak kongrede belli olacak. Öne çıkan ilk adaylar Adnan Öztürk, Dursun Özbek ve Turgay Kıran olsa da birkaç gün içinde sürpriz isimlerin göreve talip olabileceği belirtiliyordu. Bunlardan biri de Duygun Yarsuvat’a koltuğunu devreden Ünal Aysal’dı…

Aysal, gerçekleştirmek istediği birçok projeye sürekli taş koyulmasından bunalmış ve istifa etmişti. Son mali genel kurulda hem idari hem de mali açıdan ibra edilen Aysal çok rahatladı. Ayrıca kongre salonundaki birçok kişi Aysal’a sevgi gösterisinde bulundu.

10 NİSAN KRİTİK

Zaten yarım bıraktığı işleri tamamlamak isteyen Aysal’ın, bu gelişmeler üzerine geri dönüş fikrine iyice sıcak bakmaya başladığı bildirildi. 

Taraftarların çok sevdiği efsane başkan, büyük bir ihtimalle birkaç güne resmi bir açıklama yapacak. Yakın çevresiyle de sık sık fikir alışverişinde bulunan Aysal’ın “Yeniden aday olabilirim. Camiadan gelen baskılara direnmek zor. Son kararımı 10 Nisan’a kadar vereceğim. Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruat” dediği öğrenildi.

 

Yayınlanma Tarihi:09:49,