SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Töre’ye niyet, Topal’a kısmet

Hollanda karşılaşmasına Beşiktaşlı Gökhan Töre’yi izlemeye gelen İngiliz devleri Arsenal ve Tottenham’ın gözlemcileri, Fenerbahçe’nin tecrübeli yıldızı Mehmet Topal’a hayran kaldı

Güncellenme: 10:30, 30/03/2015
Töre’ye niyet, Topal’a kısmet

Milli Takımımızın Hollanda ile oynadığı zorlu mücadele, şüphesiz EURO 2016 elemelerinde gecenin en ilgi çekici maçıydı…

Portakallar'ın köklü kulübü Ajax'a ev sahipliği yapan ünlü Amsterdam Arena Stadı tribünleri hemen hemen ful çekti… İşte o tribünlerde, hem Hollandalı hem de Ay-Yıldızlı futbocuları ‘alıcı' gözle izlemeye gelmiş birçok scout da (gözlemci) bulunuyordu.

Özellikle İngiliz ekiplerinin futbolcu avcıları, son dönemde müthiş bir form yakalayan ve şampiyonluk yolunda Beşiktaş'ın en büyük kozuna dönüşen Gökhan Töre'yi izlemeye gelmişti. Ancak Siyah-Beyazlı futbolcuyu takibe gelen bu isimlerin radarına Mehmet Topal ve Ozan Tufan'ın takıldığı öğrenildi.

OZAN TUFAN'I LİVERPOOL İZLİYOR

Valencia formasıyla La Liga'da üst seviyede mücadele eden ve kendini Avrupa'ya kanıtlayan Mehmet Topal, önceki gece sergilediği futbolla bir kez daha birçok otoriteyi kendine hayran bıraktı…

Bu sezon Beşiktaş ile oynadıkları maçlara beğendikleri Gökhan Töre'yi izlemeye gelen Arsenal ve Tottenham temsilcilerinin, F.Bahçe'nin tecrübeli yıldızını listelerine ekledikleri kaydedildi. Genç yaşta bulduğu milli forma şansını iyi değerlendiren Bursalı Ozan Tufan'ın da Liverpool tarafından takibe alındığı kaydedildi.

Habertürk