SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Bundan sonraki süreçte G.Saray ve Beşiktaş puanlar yitirecek ve biz yeniden liderlik koltuğuna oturacağız. Hedefe kitlendik ve kazanmaya odaklı futbolumuzla fark yaratacağız.”

Vatan’da yer alan habere göre, F.BAHÇE Teknik Direktörü İsmail Kartal, liderliği geri almak için geri sayıma geçtiklerini söyledi. Şampiyonluk yarışındaki rakiplerine adeta meydan okuyan derbi fatihi, şu ifadeleri kullandı:

“SEZONUN ilk yarısında farkın açılmasına izin vermemiş ve devreyi zirvede bitirmiştik. Aynı senaryoyu yeniden yazmak istiyoruz. G.Saray ve Beşiktaş maçlarını kazanarak büyük bir avantaj elde ettik. Puan farkı 7'ye çıksaydı bu kadar emin konuşamazdım ama rakiplerimiz bundan sonraki süreçte puan kaybedecek ve biz de tekrar liderlik koltuğuna oturacağız.

KALAN 9 maçta puan kayıpları olsa da biz maç kaybetmeden şampiyonluğu alacağız. Gol şanssızlığımızı kırdığımız süreçte milli ara bize iyi geldi. Maçlarımız aşırı gergin geçtiği için de futbolcularımın üzerinde stres hakimdi. Şimdi hedefe kitlenmiş ve kazanmaya odaklı bir futbolla önce liderliği sonra da şampiyonluğu almak istiyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:09:08,