SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Kardemir Karabükspor’da Tolunay Kafkaf’tan boşalan teknik direktörülük koltuğuna oturan ve 4 maçtır galibiyete hasret kalan kırmızı-mavili takımın hocası Yılmaz Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a valilikte forma hediye etti.

Önceki gün Karabük’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a valilikte forma veren Kırmızı Mavili takımın teknik direktörü Yılmaz Vural; “Benim sayın cumhurbaşkanımız ile iyi bir dostluğum var. Karabük’e geldiğini duyup da gitmemek ayıp olurdu. Ben de gittim hem kendisine Karabükspor forması verdim, hem de biraz sohbet etmek fırsatı buldum.” dedi.

“KARABÜKSPOR BULUNDUĞU YERİ HAK ETMİYOR”

Erdoğan’ın Karabükspor’un sergilediği futboldan övgüyle bahsettiğini ifade eden Vural, “Sayın cumhurbaşkanımız Kardemir Karabükspor’u zaman zaman izlediğini, iyi bir takım olduğunu şuan bulunduğu yeri hiç de hak etmediğini belirtti. 9 haftada alabildiğiniz kadar puanları alın ve bekleyin futbolda hiçbir şey belli olmaz diyerek bizleri bir nebze de olsa morallendirdi” ifadelerini kullandı.