SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Barcelona’nın Brezilyalı oyuncusu Dani Alves’in, Fransız temsilcisi Paris Saint-Germain (PSG) ile görüştüğü iddia edildi.

İspanyol spor gazetesi El Mundo Deportivo’da yer alan haberde, Barcelona ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Alves’in menajeri Dinorah Santa Ana’nın, PSG ile görüşmek üzere Paris’te bulunduğu belirtildi.

Sözleşme uzatma konusunda Barcelona’dan beklediği ilgiyi göremeyen 31 yaşındaki Alves’in, bu nedenle harekete geçerek PSG ile görüşmelere başladığı ifade edildi.

Haberde, Alves’in Barcelona’dan şu anki gelirinde değişim yaşanmadan 3 sezonluk yeni sözleşme teklifi beklemesine rağmen isteğine olumlu yanıt alamadığı da öne sürüldü.

Alves’i Manchester City, Manchester United ve Borussia Dortmund gibi kulüplerin de istediği, buna rağmen Brezilyalı futbolcunun ilk tercihinin PSG olacağı vurgulandı.

Bu arada transfer yasağı bulunan Barcelona’nın, Juventus’tan Paul Pogba ve PSG’nin sağbeki Van der Wiel ile ilgilendiği iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi:11:42,