SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım ile Kartal tribünde

Fenerbahçe Ülker'in Unicaja Malaga'yu konuk ettiği karşılaşmayı sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım ve futbol takımının teknik direktörü İsmail Kartal beraber izledi.

Güncellenme: 22:54, 26/03/2015
Yıldırım ile Kartal tribünde

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı, THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Grubu’ndaki 12. maçında İspanyol ekibi Unicaja Malaga’yı konuk ederken, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile futbol takımı teknik direktörü İsmail Kartal maçı beraber izledi.

Ülker Sports Arena’da oynanan karşılaşmanın başlamasına kısa bir süre kala başkan Yıldırım, İsmail Kartal’la birlikte salona geldi. Fenerbahçe kenar yönetiminin arkasında bulunan tribünde maçı izleyen Yıldırım ve Kartal’a, sarı-lacivertli yönetici Yalçın Haker ile futbol takımı idari menajeri Hasan Çetinkaya eşlik etti.

Taraftarlar, salona gelen Yıldırım ile Kartal’a alkışlar ve tezahüratlarla destek verdi. Bir grup sarı-lacivertli taraftar, Yıldırım ve Kartal’ın salona gelmesinden kısa bir süre sonra, Beşiktaş derbisinde gelen tepkiler üzerine formasını çıkararak oyunu bırakmak isteyen Emenike’ye göndermede bulunarak, “O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese” tezahüratında bulundu.

SALONUN YARISI DOLDU

Top 16 turunda grup lider olan ve çeyrek finale çıkmayı garantileyen Fenerbahçe Ülker’in İspanyol temsilcisiyle oynadığı maça taraftarlar, diğer karşılaşmalara oranla daha az ilgi gösterdi.

Sarı-lacivertli taraftarlar, Ülker Sports Arena’nın yarısını doldururken, pota arkası ve üst tribünlerde boşluklar oluştu.

Yayınlanma Tarihi:20:39,