SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2 gol attı, 53 şampanya patlattı!

Futbolundan çok saha dışı vukuatlarıyla gündeme gelen Batuhan, Beyoğlu’nda barda eğlenirken sarhoş oldu. Eğlencede 53 şampanya patlatan Sivassporlu golcü çıkışta gazetecileri görünce şoke oldu.

Güncellenme: 16:06, 25/03/2015
2 gol attı, 53 şampanya patlattı!

ÖZEL HABER | Mustafa DERYAHAN / Sözcü

Birçok futbolcu lige verilen 15 günlük arayı iyi değerlendirmeyi amaçlayıp, ya ailesi ile bir araya geliyor ya da yaptığı iş ile alakalı formdan düşmemek için antrenmanını eksik etmiyor. Ancak Sivasspor'lu Batuhan Karadeniz, bu boşluğu çok özlediği İstanbul gecelerinde değerlendiriyor.

Önceki gece Beyoğlu Asmalı'da bulunan Çilek isimli gece kulübünde görüldü Batuhan Karadeniz. Geçtiğimiz hafta Sivasspor'un Bursaspor'u 4-0 yendikleri maçta iki gol atıp yıldızlaşan Batuhan Beşiktaş'taki eski günlerini anımsattı. Anımsattı ama onu formdan düşüren İstanbul gecelerine yeniden dönmesini sağladı o goller. Mekan içerisinde kalabalık bir arkadaş topluluğu ile eğlenen Batuhan aynı zamanda yanında bayanlarla bol bol dans etti.

Sigarasını ve viskisini elinden düşürmeyen futbolcu tam tamına 53 şampanya açtırdı. Asgari ücretin 950 TL olduğu Türkiye'de tanesi 500 TL'den 53 şampanya açtıran Karadeniz mekan içerisindeki coşkulu eğlencesi kapıda son buldu.

Patlayan flaşlarla bir anda ayılan ve kendine gelen futbolcu alkollü olduğu için basın mensuplarının önünde kendi cipine binmedi. Yanındaki bayanların doldurduğu aracına binmekten vazgeçen ve vale yardımı alan Karadeniz, kendisi de bir arkadaşının aracına binmeyi tercih etti.

Yayınlanma Tarihi:08:31,