SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Slaven Bilic’ten olay hareket

Slaven Bilic’in son dakika golüyle kaybettikleri derbiden sonra Şükrü Saracoğlu Stadı’nda misafir teknik adam için ayrılan odaya girerek kapıyı kilitlediği öğrenildi.

Güncellenme: 08:11, 24/03/2015
Slaven Bilic’ten olay hareket

Moussa Sow'un 90+1'de attığı golle Fenerbahçe'ye mağlup olan Beşiktaş'ta, Teknik Direktör Slaven Bilic'in derbiden sonra kendini misafir teknik adam için ayrılan odaya kapattığı ortaya çıktı.

Milliyet’te yer alan habere göre, hızlı adımlarla ve sinirli bir şekilde girdiği odanın kapısını kilitleyen Hırvat hocanın burada sigara üstüne sigara yakarken uzun süre dışarı çıkmadığı belirlendi.

Karşılaşmanın ardından soyunma odasında siyah-beyazlı futbolcularla çok kısa bir görüşme yapan Bilic sadece yayıncı kuruluşun zorunlu röportajları için odasından çıktı.

Son dakika golü nedeniyle büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığı yaşayan tecrübeli teknik adamın basın toplantısının ardından da uzun süre sessizliğini korumaya devam ettiği gözlemlendi.

Ağzını adeta bıçak açmayan ve takım otobüsüyle tesislere geçen Slaven Bilic daha sonra evinin yolunu tuttu. Hırvat teknik adamın yardımcılarının da son derece moralsiz olmaları dikkatlerden kaçmadı.