SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Fenerbahçe’den rövanşı alacağız”

AGÜ Spor Başkanı Ömer Yağmur, Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmadan galip ayrılarak rövanşı alacaklarını iddia etti.

Güncellenme: 13:29, 24/03/2015
“Fenerbahçe’den rövanşı alacağız”

Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü (AGÜ Spor) Başkanı Ömer Yağmur, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) Fenerbahçe’yi deplasmanda yenerek, ligin ilk yarısındaki mağlubiyetin rövanşını almayı hedeflediklerini söyledi.

Yağmur, ligin 20. hafta erteleme maçında Fenerbahçe’ye konuk olacaklarını hatırlattı.

Fenerbahçe maçının zor olacağını ancak İstanbul’a mutlak galibiyet hedefiyle gideceklerini belirten Yağmur, şunları kaydetti:

“Bizi ligi birinci bitirmek isteyen bir takımız. Bu bakımdan maçlara rakip ayırmadan tek tek düşünerek çıkıyoruz. Ligde son 9 maçımızı kazanarak, büyük başarı elde ettik. Fenerbahçe’yi de mağlup ederek, hem üst üste 10. galibiyetimize ulaşmak hem de iyi gidişatımızı sürdürmek istiyoruz. Ayrıca ligin ilk yarısında sahamızda Fenerbahçe karşısında ilk yenilgimizi almıştık. Bu bakımdan Fenerbahçe’yi deplasmanda yenerek, ligin ilk yarısındaki mağlubiyetin rövanşını almayı hedefliyoruz. Takımımızın morali yerinde, herhangi bir sakatlık ve olumsuz durum yok.”