SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu’ndan galibiyeti getiren konuşma

Kasımpaşa karşısında devreyi iki farklı geride kapatan Galatasaray'da teknik heyetin soyunma odasında yaptığı konuşma geri dönüşü getirdi.

Güncellenme: 09:10, 23/03/2015
Hamzaoğlu’ndan galibiyeti getiren konuşma

Kasımpaşa karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapayan Galatasaray muhteşem bir geri dönüşe imza attı ve mücadeleyi 3-2 kazandı. Peki devre arasında neler yaşandı? İşte perde arkası…

Yardımcı antrenörler Yıldırım Uran, Fuat Buruk ve İsa Turan kafaları önde soyunma odasına gelen oyuncularla birebir konuşmalar yaptı. Son sözü ise Hamza Hamzaoğlu söyledi:

“Beyler biraz sakin! İlk yarıda 3 gol de 4 gol de atabilirdik. Yine atabiliriz. Ama daha derli toplu oynamalıyız. Herkes hücumu düşünüyor ve dönüşlerde pozisyon veriyoruz.”

“BU MAÇ DÖNÜM NOKTASI”

“Birbirinize yakın oynayın, göreceksiniz biz bu maçı çevireceğiz. Pes etmek yok. Teslim olmayacağız. Haydi göreyim sizi!” diyen Hamza Hamzaoğlu, 90 dakikanın ardından stat koridorunda karşılaştığı gazetecilerle sohbet etti.

Başarılı çalıştırıcı “Bu maçtan dersler çıkaracağız. Zaten bu maçtan güzel ders olmaz herhalde. Geçen hafta 2-0’ı tutamamıştık, bu kez 2-0’dan maçı aldık. Futbol 90 dakika işte… Takımım için bu maç kesinlikle dönüm noktası diyebilirim” görüşünü bildirdi.

Sabah