SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de ligin lideri Kayserispor’a sahasında 3-1 mağlup olan Denizlispor’un teknik direktörü Mehmet Altıparmak, özellikle maçın ilk yarısında çok iyi oyun sergilediklerini ve iyi mücadele ettiklerini fakat bunun karşılığı puanı alamadıklarını belirtti.

Altıparmak, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Kayserispor’un eksik yönleri çok iyi analiz ettikleri ve bunun üzerinde çalıştıklarını bildirdi. Defansın arkasına atılan toplarda rakiplerinin zaafları olduğunu ifade eden Altıparmak, şunları söyledi:

“Özellikle ilk yarıda bunu çok iyi uyguladık ve golü bulduk. Öne geçtikten sonra yakaladığımız pozisyonlardan birini golle sonuçlandırsaydık maçı 2-0 taşıyıp bitirebilirdik. Fakat Emre Can’ın sakatlığından sonra 10 kişi kaldığımız dakikada golü yememiz futbolcularımızı demoralize etti. Daha sonra oyunu tekrar toparladık. Ama Mert Nobre’nin şık vuruşla attığı gole geriye düştük. Oyuncularımızı saha gösterdiği mücadeleden dolayı kutluyorum. Özellikle maçın ilk yarısında çok iyi oynamamıza ve mücadele etmemize rağmen puan alamadık. Alacağımız puanlar bizim için çok önemliydi. Biz kazanmak adına sahada her şeyi yaptık ama bugün kaybettik.”