SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin çekincesi Aydınus!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kartal, derbi öncesi oyuncularına, “Fırat Aydınus kartlarına çok sık başvuran bir hakem. Gereksiz müdahaleler yapmayın. Derbiyi 11 kişi bitirmeliyiz” uyarısını yaptı.

Güncellenme: 09:44, 22/03/2015
Fenerbahçe’nin çekincesi Aydınus!

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, bugünkü zorlu Beşiktaş derbisi öncesi oyuncularıyla bir durum değerlendirmesi yaparak hem uyardı hem de isteklerini sıraladı.

Deneyimli teknik adam, oyuncularına kart görmelerini yasakladı. “Fırat Aydınus kartlarına çok sık başvuran bir hakem. Gereksiz müdahale ve hamleler yapmayın. Bu maçı 11 kişi tamamlamalıyız” dedi.

“BRUGGE YENİLGİSİ İYİ OLMADI”

Beşikaş'ın Brugge maçını da tesislerde bazı futbolcularla izleyen ve yardımcılarıyla not tutan Kartal, buradan çıkardıklarını da takıma aktardı.

Rakibin, Brugge karşısında aldığı yenilginin yanıltıcı olmamasını isteyen deneyimli çalıştırıcı, “Daha hırslı olacaklar. O yenilgiyi unutturmak isteyecekler. Brugge maçının kadrosunu kullanacaklarını da sanmıyorum. Rehavete kapılmak yok” diyerek uyardı. Bu arada yönetimin derbi için özel bir prim uygulamasına gitmeyeceği öğrenildi.

Bugün

Yayınlanma Tarihi:09:43,