SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın İstanbul’da oynayacağı Club Brugge maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında “Sezonun final maçlarını oynayacağız. Yapacağımız hatalar, emeklerimizi karşılıksız bırakabilir” diyen Slaven Bilic’in korktuğu başına geldi.

Tottenham Hotspur, Liverpool gibi zorlu virajlardan geçen Beşiktaş, Avrupa Ligi’nde Club Brugge’e elendikten sonra taraftarlar isyan bayrağını açtı. Önceki akşam Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda yerini alan 65 bin kişi ve televizyonları başındaki Beşiktaşlılar, mağlubiyetin faturasını üç kişiye kesti. 

TOLGA’YA İSYAN VAR

Uzun bir aradan sonra formasına kavuşan Tolga Zengin’i ıslıklarla protesto eden Atatürk Olimpiyat Stadyumu’ndaki Beşiktaşlılar, Mustafa Pektemek’e de büyük tepki gösterdi. Kalesinden ayrılmayarak ilk gole davetiye çıkaran Tolga da, maçtan sonra tribünlere gitmeyerek bu tepkileri yanıtsız bırakmadı.

Slaven Bilic de tepkilerden nasibini aldı. Sosyal paylaşım siteleri ve forumlarda biraraya gelen Beşiktaşlılar, Slaven Bilic’in iki Brugge maçında da yaptığı hatalarla mağlubiyeti hazırladığı görüşünde birleştiler.

Yayınlanma Tarihi:11:14,