SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erciyesspor’dan bir kampanya daha!

Rizespor maçına gelen taraftarlara bedava passolig, forma ve sucuk ekmek dağıtacağını açıklayan Erciyesspor, maça gelecek olanlara bir imkan daha sunacak!

Güncellenme: 12:47, 20/03/2015
Erciyesspor’dan bir kampanya daha!

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında yapılacak Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor maçında tramvaylar taraftara ücretsiz hizmet verecek.

Erciyesspor Kulüp Başkanı Ziya Eren ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Çelik’i tebrik ederek, yeni görevinde başarılar dileyen Eren, Çelik’e üzerinde ismi yazılı olan 38 numaralı Erciyesspor forması hediye etti.

Başkan Çelik ise şehirlerin marka değerinin oluşmasında ve gelişmesinde spor kulüplerinin büyük katkısı olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Şehirlerin marka değerini yükseltmek bu tür sportif faaliyetlerle oluyor. Her yerde övünerek söylüyoruz, inşallah Kayserispor da çıktığında Süper Lig’de iki takımı olan tek Anadolu şehri olacağız diye. Bunlar şehrin marka değerini artırıyor. Bunlar yükselince otomatik olarak şehrin diğer sektörlerinin, sanayisinin ürettiği ürünün değeri yükseliyor. Kayserispor ve Erciyesspor iyi olursa, spora ilgi de o oranda artıyor.”

Erciyespor’un ligde kalıcı olacağına inandığını anlatan Çelik, “Bu konuda en küçük bir şüphem yok. Tüm taraftarları da Cumartesi günü oynanacak Çaykur Rizespor maçına davet ediyorum” dedi.

Çelik, Cumartesi günü maça gidecek taraftarlara jest yaparak 12.00-16.00 saatleri arasında tramvayın ücretsiz hizmet vereceğini söyledi.

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor yönetim kurulu, dün yaptığı açıklamada, Çaykur Rizespor maçının ücretsiz olacağını, ayrıca maç öncesinde taraftara forma, Passolig kartı ve sucuk ekmek dağıtılacağını bildirmişti.