SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takım 1 Milyon Üye’yi etkiliyor!

Futbol takımının başarısı da, aldığı kötü sonuçlar da 1 Milyon Üye projesine yansıyor. Akhisar mağlubiyeti ardından düşen üyelik başvurularının Galatasaray zaferinden sonra ciddi bir yükseliş gösterdiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 08:12, 19/03/2015
Takım 1 Milyon Üye’yi etkiliyor!

Fenerbahçe Kulübü'nde futbol takımının başarısı ya da başarısızlığı büyük umutlar bağlanan 1 Milyon Üye projesinin seyrini belirliyor.

Yapılan çalışmalarda 4. yıldız hedefiyle sezona başlayan futbol takımının iyi sonuç aldığı haftaların ardından kulübe yapılan üyelik başvurularında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Sarı-lacivertli takımın puan kaybettiği maçlardan sonra ise önemli bir düşüş gözleniyor.

Konuyla ilgili hazırlanan kapsamlı rapor, sarı-lacivertli futbolcularla da paylaşıldı. Kulübün amiral gemisinin futbol olduğu ve takımın aldığı sonuçların Fenerbahçe'nin her türlü proje ve çalışmasına direkt etki yaptığı aktarıldı. Başta 1 Milyon Üye projesi olmak üzere hedeflere ulaşabilmek için şampiyonluğun şart olduğu ifade edildi.

Hazırlanan raporda, Süper Lig'deki maçların sonuçlarına göre değişkenlik gösteren üyelik başvurularıyla ilgili sayılar da yer alıyor. Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Akhisar Belediyespor mağlubiyetinin ardından düşüş gösteren başvuruların, Galatasaray derbisinde elde edilen zaferden sonra ciddi şekilde artması dikkat çekiyor.

Milliyet