SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester Unitedlı Pereira’dan ahlaksız teklif

İngiliz Manchester United futbol takımının genç yıldızlarından Brezilyalı Andreas Pereira’nın 19 yaşındaki bir genç kıza onunla ve takım arkadaşı Paddy McNair ile grup seks yapması için 10 bin sterlin teklif ettiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 16:51, 19/03/2015
Manchester Unitedlı Pereira’dan ahlaksız teklif

İngiliz Sun gazetesine konuşan ve futbolcunun kendisine gönderdiği telefon mesajlarını gösteren üniversite öğrencisi Kelly McKinney “Bana mesaj atıp onunla ve arkadaşı ile grup seks yapmam için 10 bin sterlin önerdiğinde neredeyse sandalyemden düşecektim! Nasıl aşağılık biri böyle bir teklifte bulunma cürretini kendinde bulur? Ben kesinlikle böyle biri değilim ve onun sözlerini çok aşağılayıcı buldum”dedi.

Manchester'da yaşayan Kelly McKinnery genç futbolcu ile takımın Neighbourhood isimli bardaki Noel partisinde tanıştığını söyledi. Genç kız, partiden sonra bir arkadaşı ile birlikte iki futbolcunun tuttuğu otel odasına gittiklerini ancak McNair ve Pereira ile seks yapmayı reddederek mekanı terk ettiklerini söyledi.

Olaydan sonra Pererira'nın kendisini sosyal medyada bulduğunu belirten McKinnery “Bir süre sonra Whatsap üzerindn konuşmaya başladık. Benden ona bir fotoğraf göndermemi istedi ve haftaya benimle ve Paddy ile birlikte birşeyler yapmak ister misin diye sordu. Aklında nasıl birşey olduğunu sorduğumda grup seks dedi ve bana kişi başı 5'er bin sterlin ödemeye hazır olduklarını belirtti” dedi.

Futbolcunun menajeri Leo Scheinkman konu ile ilgili yaptığı basın açıklamasında “O genç ve bekar bir adam. Canı kiminle isterse onunla seks yapar. Neden özür dilemesi gereksin ki?” dedi.