SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana Demirspor’a büyük destek

Adana Demirspor yönetim kurulunun geçen hafta kulübün lisanslı ürünlerinin bulunduğu ve tanesini 10 bin liradan satışa sunduğu '1940 kişiden biri de siz olun' kampanyasına büyük katılım oldu.

Güncellenme: 14:29, 19/03/2015
Adana Demirspor’a büyük destek

Adana Demirspor yönetim kurulunun geçen hafta kulübün lisanslı ürünlerinin bulunduğu ve tanesini 10 bin liradan satışa sunduğu ‘1940 kişiden biri de siz olun’ kampanyasına büyük katılım sağlandı.

Dün akşam yapılan destek toplantısına Adana Valisi Mustafa Büyük ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya İlçe Belediye Başkanları, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, şehrin önde gelen Sivil Toplum Kuruluş’ları, Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda hazırlanan paketlerden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü 300 adet alırken Seyhan ve Çukurova Belediyeleri 25, Yüreğir Belediyesi 30, Sarıçam Belediyesi 20, Sanayi ve Ticaret Odaları 50, Ticaret Borsası 50, Hacı Sabancı Organize Sanayi Yönetimi 50, Askon 20, Müsiad, Çukurova GİAD ve Adana GİAD ise 30’ar adet aldı.

Adana Demirspor’a katkı sağlamak adına bir araya gelen herkese teşekkür eden Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu “Başta Valimiz Sayın Mustafa Büyük ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü nezninde yanımızda olan, projemize destek veren tüm ilçe belediye başkanlarımıza ve sivil kuruluşlarımıza yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum’ dedi.

Başarının birlik ve beraberlikten doğacağını belirten Aydoğdu, projenin amacına ulaşması için de herkesi projeye destek vermeye davet etti.

Yayınlanma Tarihi:14:28,