SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Melo’nun sahaya çıkacağı tarih!

Brezilya'da özel fizyoterapist ile çalışan ve 30 Mart'ta İstanbul'a dönecek Felipe Melo'nun 28. haftadaki Gaziantep maçında oynama ihtimali çok yüksek...

Güncellenme: 10:14, 18/03/2015
İşte Melo’nun sahaya çıkacağı tarih!

BAHADIR ÇOKİŞLER / AMKSPOR

Fıtık ameliyatı olan Felipe Melo için Hamza Hamzaoğlu dün, “Görüyorsunuz daha yapmaması gereken hareketlere başlamış bile… Durdurmaya çalışıyoruz” dedi.

Hamzaoğlu’nun bu açıklamaları Melo’nun Brezlkya basınına yansıyan kumsaldaki yoğun çlaışmalarına göndermeydi. Tecrübeli hocanın sözlerini, Galatasarayları çok sevindirecek haberler destekledi. Brezilya’nın en iyi fizyoterapisti olarak tanınan Marcelo Rato ile yoğun şekilde çalışan Melo’nun beklenenden çok daha önce sahalara dönebileceği ortaya çıktı.

Tedavisine ülkesinde devam eden Melo, 30 Mart’ta İstanbul’a gelecek. Durumu hızla iyiye giden Melo’nun kontrolden geçtikten sonra onay alması halinde 19 Nisan’daki Gaziantepspor maçında sahaya çıkabileceği konuşuşuyor. Bu tarih tahmin edilenden neredeyse bir ay önce. Eğer her şey plana göre giderse Melo, şampiyonluğun belirleneceği kritik son 7 haftada tam performansla oynayabilecek.

Yayınlanma Tarihi:08:44,